DANTE DANCE je značkou malé rodinné firmy se sídlem v Olomouci, která se zabývá maloobchodní a velkoobchodní činností v oblasti produktů pro taneční sport.

Aktivní sportovní minulost (balet, sportovní gymnastika, sportovní tanec), celoživotní láska k tanci a více než 20letá obchodní praxe nás dovedly k myšlence přivést na český trh nové kvalitní zahraniční značky specializující se na oblast tanečního sportu.

Po důkladné přípravě, usilovné práci a osobním vyjednávání v zahraničí, se nám podařilo v březnu roku 2016 získat výhradní zastoupení německé značky LALAFARJAN pro Českou republiku.

Koncem téhož měsíce nám bylo uděleno právo výhradního zastoupení rumunské značky SASUEL pro Českou republiku.

Obě špičkové zahraniční značky budeme prezentovat v našem e-shopu, neustále rozšiřovat sortiment, a to jak do počtu kusů, barevné a velikostní škály, ale především do rozsahu artiklů.

Pro naše zákazníky máme nabídku k dispozici nejen v rámci e-shopu, ale také v kamenné prodejně v Olomouci, která byla dne 1. 11. 2018 otevřena pro Váš komfortnější výběr a nákup.

Věříme, že budete s našimi produkty spokojeni, že Vám budou dobře sloužit a dělat radost, a to nejen na tréninkových sálech, ale také na soutěžních parketech.

Přejeme Vám spoustu krásných chvil ve víru tance.

Za tým DANTE DANCE

Renáta